Krótka chwila, moment i wszystko się zmieniło. Ona zgubiła, on znalazł...
Wzajemna niechęć i wewnętrzna walka z samym sobą ostatecznie prowadzą ich do miejsca pełnego zaskakujących uczuć i emocji. *** ,,Czasami zwykły gest, przypadkowe spotkanie i ulotna jak motyl chwila mogą stać się kanwą dla melodii wygrywanej w równym rytmie przez dwa serca.
Bo kiedy los łączy ze sobą twardego, racjonalnego mężczyznę z prostolinijną, radosną dziewczyną, w której płynie muzyka, która jest muzyką - musi się z tego narodzić wyjątkowa opowieść o pięknej i trudnej miłości. Anna Jeziorska, Brunetka_czyta *** ,,Zaczytując się w tych słowach, odnoszę wrażenie, że powieść ta wtapia się we mnie, a ja w nią.
Bywają fascynacje tak dalekie od przyjętych norm, że stają się dla nas, czytelników, wielkim pożądaniem. Choć czy nie taka właśnie historia godna jest powieści...?" Julia Rozumek, juliarozumek.pl *** ,,Czy można balansować między dobrem a złem?
Historia, która urzeka swą prostotą, a jednocześnie pokazuje, że prawdziwa miłość pojawia się niespodziewanie, zmienia cały nasz światopogląd, a życiowe wybory mają wpływ na naszą szarą codzienność.