Pocałunek... jest naszym zaproszeniem do szczęścia, jest dowodem oddania, aktem miłości, przyrzeczeniem, że nasze intencje są szczere.....Jest opowieścią historii kobiety i mężczyzny w dążeniu do bycia jednością.....Jest tajemnicą pożądania i początkiem pragnienia drugiej osoby....Jest zjednoczeniem emocji jest, siła sprawcza naszego chcenia, jest powodem naszego oddania...