W tym miejscu nasunęły mi się słowa z jednej znanej i dość kultowej polskiej piosenki. "Och gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie "Idźcie tańczyć to nie sen"" Dziękuję, za to, że jesteś!