Blog Pan Wilk i Kobiety powstał wiosną 2013 roku. Kilka tygodni później, w maju, o Panu Wilku zrobiło się głośno.
Kilkanaście tysięcy internautów weszło na jego blog po tym, jak jeden z największych portali informacyjnych w kraju opublikował cytat z Wilka: Nic tak nie cieszy mądrego mężczyzny jak zboczona kobieta. Mieszanka wybuchowa seksu i perwersji, męski punkt widzenia, cała gama uczuć oraz specyficzne poczucie humoru w ciągu jednego wieczoru zyskały rzeszę wielbicieli oraz wrogów.
W książce, która powstała na kanwie bloga, Pan Wilk bez tabu, w nietuzinkowy sposób opowiada o swoim świecie intymnym, przyjaźniach z kobietami, poszukiwaniach, samotności, miłości do córki. Na przemian śmieszy, oburza, wywołuje łzy oraz dreszcz podniecenia u kobiet, które dały się namówić na czytelniczą randkę z Wilkiem.
Opinie o książce: Rewelacyjne Czytam od jakiegoś czasu z zapartym tchem to, co piszesz, i jest to rewelacyjne A równocześnie proste, nieudziwnione i prawdziwe Bez lukru i cukru, po prostu życie Ropucha Warto było poświęcić niejeden wieczór na czytanie Ciebie Będzie mi tego brakowało. xyz Wszystko, o czym tu przeczytałam, wydało mi się takie autentyczne i szczere.
Dziękuję, Wilku, za te emocje. LauraPalmer Wpadałam, czytałam i byłam zachwycona tym blogiem, a może jego autorem?!
Sztuką jest nie znudzić grona czytających i ta sztuka Ci się, Wilku, udała.