Odjęcie piersi jest ciężkim przeżyciem dla każdej kobiety, ale może być ceną, jaką trzeba zapłacić, aby żyć. Pracę tę poświęcam polskim "Amazonkom", tym, co już wróciły do normalnego życia.
Może będzie ona pomocna i tym kobietom, które po zauważeniu zmian w piersiach natychmiast udadzą się do lekarza, aby ratować to, co najdroższe - życie...