Wszedł do apartamentu i się zatrzymał. Nie czuł tego zapachu od lat, od dokładnie dwunastu lat.
- Odłożył torbę na szafkę, ściągnął skórzaną kurtkę i spokojnie ruszył do salonu.
- Dużo się zmieniło w jego życiu, bardzo dużo.
- Zresztą nie pierwszy raz w swoim zbyt długim życiu znudził się i zostawił jedno życie, aby zacząć inne.
- Walka o władzę i sama władza w końcu zawsze go nudziły.
Zrobił czystkę w mieście, rozszerzył swoje wpływy na całe wybrzeże, zlikwidował większość wrogów i się znudził. Odchodził wtedy, czasem z dnia na dzień, i rozpoczynał inne życie w nowym miejscu.
Teraz, od dwóch lat, żył w Europie, chociaż bardziej wegetował, wędrując wieczorami po coraz to nowszych uliczkach kolejnych miast. Witaj, Katarzyno powiedział, wchodząc do salonu.
- Siedziała w fotelu z kieliszkiem białego wina.
- Czytała książkę, którą zostawił na stoliku.
- Dawno cię nie widziałem.
- Podniósł ją i nie przestając całować, ruszył w stronę łóżka.
Jej usta smakowały tak, jak sobie wyobrażał, smakowały życiem, pełnią lata, winem. Jego palce odnalazły zamek sukienki, odpinał go pomału, delektując się tym, bawiąc.
- Już dawno pośpiech przestał mieć dla niego znaczenie." Trzy spotkania, trzy momenty w życiu.
Mroczny mężczyzna, który nie jest człowiekiem od tak dawna, i kobieta, która budzi w nim zapomniane emocje. Ich spotkania zmieniają się z biegiem czasu, stają się jak wino bardziej wytrawne, pełniejsze w smaku.
- Gdy spotkał ją pierwszy raz, uratował jej życie.
- Co się wydarzy, gdy spotkają się ponownie?
- I czy zakończenie tej historii jest szczęśliwe?
- Żądza, pożądanie i instynkt drapieżnika...
- tylko kto nim jest?
📘 Wampir. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co uratowaliśmy opowiadanie erotyczne
Sprawdź cenę i dostępność tej publikacji.
👉 Zobacz ofertę