Zuzanna i Adam to para, jakich wiele. Mieszkają w niewielkim miasteczku nad jeziorem i pracują w tym samym gabinecie stomatologicznym.
- Żyją z dnia na dzień.
- Pewnego dnia dzieje się jednak coś strasznego.
- Po tragicznym wypadku muszą podjąć decyzję, która na zawsze zmieni ich życie.
- Kolejne dni są koszmarem.
- Wyrzuty sumienia nie dają im żyć, a ich codzienność zamienia się w piekło.
- DO TEGO KTOŚ WIE, CO ZROBILI I ZACZYNA ICH SZANTAŻOWAĆ.
- CHCE, BY ZAPŁACILI ZA SWÓJ BŁĄD.
- PEWNEGO DNIA ADAM ZNIKA.
- Zrobiliśmy coś złego to opowieść o tym, jak jedna zła decyzja może zniszczyć całe życie.
- To opowieść o obsesyjnej miłości i zemście.
- O przeszłości, która nie pozwala o sobie zapomnieć.
ZUZANNA WIE JEDNO, MUSI ZROBIĆ WSZYSTKO, BY GO ODNALEŹĆ.
📘 Zrobiliśmy coś złego
Sprawdź cenę i dostępność tej publikacji.
👉 Zobacz ofertę